Слухати

ЄС виділяє 1,255 млн. євро для підтримки боротьби з поліомієлітом в Україні

22 січня 2016 - 16:23
Європейський Союз надає 1,255 млн. євро на підтримку зусиль України у боротьбі проти бід поліомієліту
ЄС виділяє 1,255 млн. євро для підтримки боротьби з поліомієлітом в Україні / Новини на Громадському радіо

Європейський Союз надає 1,255  млн. євро, аби підтримати третій раунд вакцинацій проти поліомієліту, що проводиться у співпраці з відповідними міністерствами України, ЮНІСЕФ та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Фінансування здійснюється через Службу ЄС із гуманітарної допомоги і громадянського захисту, йдеться на сайті представництва Європейського Союзу в Україні. 

«Я хвалю спільні зусилля міністерств охорони здоров’я та освіти, які разом з нашими партнерами з ЮНІСЕФ і ВООЗ досягли значних успіхів у вакцинації тисяч дітей проти страшної хвороби», — підкреслив Директор з операційної діяльності ЕСНО Жан-Луї де Брувер, виступаючи в Києві.

Перші два раунди з вакцинації проти поліомієліту відбулися у листопаді 2015 року — після того, як ВООЗ підтвердила спалах цієї хвороби. Під час третього раунду, проведення якого координують ЮНІСЕФ і ВООЗ за підтримки співробітників міністерств охорони здоров’я та освіти, вакцинацію пройдуть 4,75 млн. дітей у віці від 0 до 10 років. Вакцини, які фінансуються Європейським Союзом, було доставлено у перший тиждень січня у рамках підготовки до останньої вакцинації.  

Наприкінці серпня минулого року ВООЗ підтвердив перші випадки поліомієліту в Україні — першого спалаху деструктивної дитячої хвороби у Європі від 2010 року. ЄС та інші міжнародні донори надали допомогу Україні для розгортання потужної кампанії з вакцинації. ЮНІСЕФ і ВООЗ є одними з головних партнерів Євросоюзу в усуненні негативних наслідків конфлікту на дітей та систему охорони здоров’я України.

Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги і громадянського захисту фінансує рятувальні операції для жертв природних катастроф і конфліктів, що відбуваються поза межами ЄС. Допомога надається за принципом неупередженості, прямо людям, які її потребують, без дискримінації на расовій, етнічній, груповій, релігійній, ґендерній, віковій основі або на основі національності чи політичної приналежності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+