Слухати

Геращенко назвала замінування «найпроблемнішим» питанням на Донбасі

23 січня 2016 - 17:21
Про це йшлося на зустрічі з представником гендирекціі Європейськоі Комісіі з гуманітарноі допомоги і цивільного захисту Жаном-Луі де Брувером в рамках його візиту до Києва
Геращенко назвала замінування «найпроблемнішим» питанням на Донбасі / Новини на Громадському радіо

«Україна і надалі сприятиме всім програмам гуманітарної допомоги від міжнародних гуманітарних організацій жителям окупованих територій, адже вони допомагають тим, хто найбільше страждає від окупацї — хворим дітям, людям з важкими медичними діагнозами, літнім людям», — написала уповноважена президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Сході України Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

Вона також зазначила, що зараз у пріоритеті допомога районам, що «знаходяться безпосередньо поблизу лінії зіткнення і куди через непросту безпекову ситуацію іноді важко спрямувати будь-яку допомогу».

Ірина Геращенко підкреслила: одним із найпроблемніших гуманітарних питань на територіях, постраждалих від конфлікту, є міни. За її словами, очікується активізація співпраці з розмінування. 

 

З представником гендирекціі Європейськоі Комісіі з гуманітарноі допомоги і цивільного захисту Жаном — Луі де Брувером п…

Опубликовано Iryna Gerashchenko 23 января 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+