Слухати

Геращенко назвала замінування «найпроблемнішим» питанням на Донбасі

23 січня 2016 - 17:21 38
Про це йшлося на зустрічі з представником гендирекціі Європейськоі Комісіі з гуманітарноі допомоги і цивільного захисту Жаном-Луі де Брувером в рамках його візиту до Києва

«Україна і надалі сприятиме всім програмам гуманітарної допомоги від міжнародних гуманітарних організацій жителям окупованих територій, адже вони допомагають тим, хто найбільше страждає від окупацї — хворим дітям, людям з важкими медичними діагнозами, літнім людям», — написала уповноважена президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Сході України Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

Вона також зазначила, що зараз у пріоритеті допомога районам, що «знаходяться безпосередньо поблизу лінії зіткнення і куди через непросту безпекову ситуацію іноді важко спрямувати будь-яку допомогу».

Ірина Геращенко підкреслила: одним із найпроблемніших гуманітарних питань на територіях, постраждалих від конфлікту, є міни. За її словами, очікується активізація співпраці з розмінування. 

 

З представником гендирекціі Європейськоі Комісіі з гуманітарноі допомоги і цивільного захисту Жаном — Луі де Брувером п…

Опубликовано Iryna Gerashchenko 23 января 2016 г.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+