Слухати

Захарченко заявив, що не пустить українські партії на вибори в «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Захарченко заявив, що не пустить українські партії на вибори в «ДНР»

23 січня 2016 - 18:30
Також він повідомив, що вибори заплановані на квітень 2016 року

«Ми виконуємо Мінські домовленості, тому, якщо ми запланували провести вибори цього року, то вони пройдуть, хоче того Україна чи ні», — цитує голову так званої «ДНР» Олександра Захарченка донецький сайт «ДАН».

«Українські політичні сили, що провокують і підтримують каральну операцію Києва проти народу Донбасу, права брати участь у виборах не отримають», — пише інтернет-видання з посиланням на Захарченка.

Зазначається, що раніше так званий «голова Радміну» Деніс Пушилін зазначив, що 20 квітня 2016 року — не остаточна дата виборів і вона може змінитись.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+