Слухати

Захарченко заявив, що не пустить українські партії на вибори в «ДНР»

23 січня 2016 - 18:30 520
Також він повідомив, що вибори заплановані на квітень 2016 року

«Ми виконуємо Мінські домовленості, тому, якщо ми запланували провести вибори цього року, то вони пройдуть, хоче того Україна чи ні», — цитує голову так званої «ДНР» Олександра Захарченка донецький сайт «ДАН».

«Українські політичні сили, що провокують і підтримують каральну операцію Києва проти народу Донбасу, права брати участь у виборах не отримають», — пише інтернет-видання з посиланням на Захарченка.

Зазначається, що раніше так званий «голова Радміну» Деніс Пушилін зазначив, що 20 квітня 2016 року — не остаточна дата виборів і вона може змінитись.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+