Слухати

Інтерв'ю президента українським каналам — основні тези

24 січня 2016 - 21:54
Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським каналам приділив увагу Криму, форуму в Давосі, міжнародній допомозі та реформам, а також відмітив необхідність покращити військову дисципліну
Інтерв’ю президента українським каналам — основні тези / Новини на Громадському радіо

У неділю 24 січня президент Порошенко дав інтерв’ю трьом українським каналам.

Він повідомив, що Україна запропонувала міжнародний  формат «Женева +», який передбачає цілий ряд заходів з деокупації Криму: санкції, міжнародний тиск, звільнення незаконно заарештованих до судового захисту інтересів України в міжнародних судах.

«За два тижні ви побачите цілу низку судових ініціатив, які Україна та ті підприємства, які ми будемо супроводжувати, будуть забезпечувати судовий захист державних інтересів України по багатьох конвенціях, які ми представимо в міжнародних судах».

Президент також заявив, що за результатами перемовин з керівником МВФ вже найближчим часом до України надійде перша частина кредиту у розмірі 1,7 мільярда доларів. Він додав, що зі Швейцарією було домовлено про надання Україні найближчим часом позики у 200 мільйонів доларів. Головними умовами надання грошей є реформа у газовій сфери та боротьба з корупцією.

Ключовими для опрацювання парламентом наступного пленарного тижня президент назвав склад уряду, коаліційну угоду, зміни до Конституції щодо судової реформи та голосування за безвізові закони.

Порошенко додав, що окрім звільнення 4 суддів, зараз готується указ про звільнення ще 28 суддів, які чинили злочини при ухваленні судових рішень під час Революції Гідності.

Петро Порошенко також підкреслив, що головною умовою для прийняття змін до Конституції в частині децентралізації має стати повне припинення вогню на Донбасі. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+