Слухати

Яценюк розкритикував ВР й виступив за референдум щодо змін у Конституцію / Новини на Громадському радіо

Яценюк розкритикував ВР й виступив за референдум щодо змін у Конституцію

24 січня 2016 - 20:00
У традиційних «10 хвилинах з Прем'єр-міністром» 24 січня Арсеній Яценюк заявив, що хоче оновлення коаліційної угоди, звільнення старих та призначення нових членів уряду

Прем’єр-міністр поскаржився за слабку підтримку рішень уряду депутатами Верховної Ради України й закликав парламентську коаліцію обговорити можливих кандидатів на посади в оновлюваному уряді.

«Тривалий час коаліція не визначається з низкою міністрів — як на звільнення, так  і на призначення. Вкотре звертаюся до коаліції невідкладно розпочати прозоре і публічне обговорення можливих кандидатів та не марнуючи часу призначити на урядові посади компетентних фахівців, які будуть користуватися підтримкою і довірою коаліції», — зазначив Яценюк.

Прем’єр-міністр також анонсував створення у 2016 році нових регіональних шкіл та лікарень, які будуть пов’язані з появою нових сильних об’єднаних територіальних громад. 

Яценюк також анонсував експеримент на українських митницях: 

«Основна увага буде зосереджена на реформі Державної фіскальної служби. Кілька українських митниць перейде в управління провідних іноземних компаній як надзвичайний спосіб для протидії корупції і зловживань», — заявив Яценюк.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+