Слухати

З 2015 контрафактні фабрики «ДНР» перейшли під «шефство» ФСБ РФ — ДПС

24 січня 2016 - 12:05 247
Прикордонники викрили канал переміщення контрафактних тютюнових виробів, які виробляються на непідконтрольній території Донецької області і відвозяться на продаж до Чехії

У результаті тривалих оперативних заходів співробітники Державної прикордонної служби України викрили канал переміщення тютюнових виробів через лінію зіткнення, які виробляються на непідконтрольній території Донецької області, про це повідомляє прес-служба прикордонників.

Так, учора військовослужбовці оперативно-розшукового підрозділу Краматорського загону спільно із співробітниками ДФСУ та СБУ провели реалізацію з документування та викриття каналу переміщення контрафактних сигарет з території, яка підконтрольна незаконним збройним формуванням.

Зловмисники об’їзними шляхами доставляли тютюнові вироби до одного з населених пунктів Донецької області, що на підконтрольній українській владі території, а потім поштовим перевізником відправляли у західні і південні регіони України. Звідти інші учасники угруповання незаконно переміщували їх до країн Євросоюзу. Виявлена партія (цигарок LM) була виготовлена для збуту саме в Чехії. Для цього донецька фабрика упаковувала сигарети у пачки, на яких надписи нанесені чеською мовою.

Цікавим є те, що з осені 2015 року всі контрафактні фабрики на непідконтрольній території перейшли під «шефство» ФСБ Росії. Російське «КГБ» жорстко контролює, щоб прибуток від контрафактного виробництва сигарет спрямовувався на фінансування НЗФ.

У результаті проведених оперативних заходів у складському приміщенні на території одного з перевізників було виявлено близько 100 ящиків сигарет марок LM, МАС, NZ, Winston без акцизних марок.

Заходи з наведення правопорядку на лінії розмежування в зоні проведення АТО тривають.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+