Слухати

Андрій Куликов розповів про перспективи некомерційного радіо

25 січня 2016 - 17:29
Андрій Куликов поділився досвідом «Громадського радіо» на міжнародній радіоконференції
Андрій Куликов розповів про перспективи некомерційного радіо / Новини на Громадському радіо

Для залучення нової аудиторії некомерційне радіо має сформувати нову та якісну контент-пропозицію. Це твердження голови правління «Громадського радіо» Андрія Куликова стало основним у дискусії про перспективи соціальних радіоформатів під час Міжнародної конференції «РадіоUA».

Пан Куликов переконаний: «Українці – достатньо освічений, допитливий та самостійний люд, який здатен оцінити якісну пропозицію. Ступінь якості радіо визначає людське серце та людська душа. Щоб досягти успіху, потрібно, насамперед, підвищувати медіаграмотність населення».

kulykov.jpg

Андрій Куликов / Прес-служба Незалежної асоціації телерадіомовників
Андрій Куликов
Прес-служба Незалежної асоціації телерадіомовників

Прикладом якісної пропозиції є саме «Громадське радіо», яке пообіцяло слухачам певний контент, вийшло з цією пропозицію на «Спільнокошт», отримало від слухачів гроші та виконало свою обіцянку перед аудиторією. За словами Андрія Куликова, «Спільнокошт» — не єдиний шлях монетизації для некомерційного радіо. Серед інших він назвав «власну кишеню», пошук фінансування на українські проекти за кордоном та ґранти. Некомерційне радіо, на його думку, зараз має кращі перспективи, ніж мало досі.

Детальніше про дискусію читайте на сайті конференції.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+