Слухати

Білорус створив інтерактивну мапу та хронологію історичних подій країни

25 січня 2016 - 12:10
Дизайнер з Мінська розробив інтерактивну мапу історії Білорусі, починаючи з 13 століття
Білорус створив інтерактивну мапу та хронологію історичних подій країни / Новини на Громадському радіо

«Два года назад я решил, что мне нужно обновить в памяти историю своей страны. Я рассчитывал на быстрое погружение. А вышло наоборот: где-то уже в XVI веке у меня все смешалось в голове. Я подумал, что мне нужен мануал, на котором я увижу последовательность правителей, событий и изменения территорий. Тут моё дизайнерское «я» говорит: хэй, сделай из этого инфографику, дядя. И тут я понял, что это захватывающее исследование и интересная дизайн-задача. По ходу дела оказалось, что это еще и некислый фронт-енд и много-много-много работы с текстом, с которыми я сам не справился бы», — написав керівник проекту, житель Мінська Олексій Черенкевич на своїй сторінці у соцмережі. 

Хронологія історичних подій державотворення Білорусі доступна білоруською, російською та англійською мовами. 

«Місцезнаходження Білорусі в центрі Європи по-різному впливає на долю країни. З одного боку, воно приносило широкі зв’язки із зовнішнім світом, з іншого — притягувало війни і руйнування. Ми створили карту становлення сучасної Білорусі, щоб нагадати про неймовірну історію нашої країни», — повідомляється на сторінці мапи

Останній запис на мапі: «8 декабря 1999 Подписание договора о создании Союзного государства Беларуси и России».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+