Слухати

Лисичанський НПЗ від «Роснефть» заплатив Україні 101 млн грн податку — Тука

25 січня 2016 - 17:36
Голова Луганської ВЦА Георгій Тука зазначив, що на Лисичанському нафтопереробному заводі, який може скоро потрапити під українські санкції, працюює 2,5 тис. людей, середня заробітна плата — 5 тис. грн
Лисичанський НПЗ від «Роснефть» заплатив Україні 101 млн грн податку — Тука / Новини на Громадському радіо

Голова Луганської ВЦА Георгій Тука зазначив, Лисичанський нафтопереробний завод, який входить до складу ВАТ «НК«Роснефть», перерахував у держбюджет 101 мільйон гривень податків.
«Пояснюю: кількість працюючих зараз  2,5 тис., середня заробітна плата — 5,0 тис., перераховано в бюджет податків — 101 мільйон грн. Для вкрай депресивної та зруйнованої війною Луганщини, це  величезні цифри!», — пише Тука.

Він зазначив, що вимагатиме починати будь-які дії з аналізу та прийняття заходів щодо мінімізації негативних наслідків.

«Спочатку запропонуйте альтернативу, реалізуйте її, потім закривайте/продавайте/забороняйте. Це стосується і НПЗ, і шахт, і інших проектів», — додав Тука. 

 

Щодо Лисичанського НПЗ.От, деякі «фахівці» подейкують: чого за нього казати — стоїть, не працює…Пояснюю:- кількість…

Опубліковано George Tuka 25 січня 2016 р.

Як повідомляло «Громадське радіо«,18 січня у Верховній Раді групою депутатів на чолі з Тетяною Чорновіл був зареєстрований проект Постанови №3779 про введення санкцій проти ВАТ «НК«Роснефть» та її дочірніх компаній в Україні.Проект передбачає припинення господарських відносин держпідприємств (і підприємств, у статутному капіталі яких є частка держави) з «Роснефтью» та її дочірніми компаніями, блокування їх активів в Україні, повне припинення транзиту їх вантажів та обслуговування їх фінансових рахунків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+