Слухати

Місія Ради Європи з прав людини 25 січня починає працювати в Криму / Новини на Громадському радіо

Місія Ради Європи з прав людини 25 січня починає працювати в Криму

25 січня 2016 - 12:18
Генеральний секретар РЄ Турбйорн Ягланд призначив швейцарського дипломата Жерара Студмана головою делегації, що їде на анексований півострів, щоб оцінити ситуацію з правами людини

Про це повідомляється на сайті Ради Європи.

«Всі ті понад 2,5 млн людей, які живуть в Криму, знаходяться під захистом Європейської конвенції з прав людини й повинні мати можливість цим користуватись. Однак, протягом більш ніж року, жодній делегації від міжнародної організації не вдалося туди потрапити», — зазначив Ягланд.

Мандат місії охоплює всі основні питання прав людини, зокрема свободу висловлювання думок й свободу засобів масової інформації; свободу зібрань; права меншин; місцеве та самоврядування; боротьбу з корупцією та умови утримання у в’язницях.

«Місія буде працювати в умовах повної незалежності й не зачіпатиме питання, пов’язані з територіальним статусом Криму. Це допоможе нам отримати ясну й вичерпну інформацію про становище в сфері прав людини та переконатися, що люди в Криму не забуті», — підкреслив Ягланд.

Послу Штудману допомагатиме троє членів Секретаріату Ради Європи.

По завершенні роботи місії делегація сформує звіт та надасть рекомендації, що будуть надані Генеральному секретарю наприкінці лютого або у березні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+