Слухати

«Моя мрія: знову зробити перший крок» — Зінкевич записала відеозвернення

25 січня 2016 - 15:56
Яна Зінкевич продовжує своє лікування у реабілітаційному центрі Ізраїлю. "Сьогодні я вільно сиджу, самостійно сижу, пересідаю у візочок, миюсь, вмиваюсь, розчісуюсь, їм, малюю", повідомляє волонтерка
«Моя мрія: знову зробити перший крок» — Зінкевич записала відеозвернення / Новини на Громадському радіо

Відео зворушливого звернення виставив на своїй сторінці колишній чиновник Дніпропетровської ОДА Борис Трайгерман, який супроводжує волонтерку-медика Яну Зінкевич на лікуванні.

«Ще два тижні тому кожен рух викликав у мене біль. Сьогодні я вільно сиджу, самостійно сижу, пересідаю у візочок, миюсь, вмиваюсь, розчісуюсь, їм, малюю. Повертаюсь до попереднього життя.
Але головна моя ціль та мрія, як в маленької дитини — знову зробити перший крок», — зазначає дівчина. 

 

Яке це щастя, коли в сім*ї народжується дитина. Яке це щастя спостерігати, як вона росте. Все у неї в житті відбувається перший раз. І її батьки зі слозами на очах радіють кожній її новій перемозі.Зараз я себе також порівнюю з дитиною, що досягає перемог. І моя мама так само підтримує і радіє цим перемогам.Ще два тижні тому кожен рух викликав у мене біль. Сьогодні я вільно сиджу, самостійно сижу, пересідаю у візочок, миюсь, вмиваюсь, розчісуюсь, їм, малюю. Повертаюсь до попереднього життя.Але головна моя ціль та мрія, як в маленької дитини — знову зробити перший крок.

Опубліковано Boris Treigerman 25 січня 2016 р.
 

Як каже мій трудотерапевт — «Потім будеш розказувать в Україні що трудотерапія це не тільки песиків ліпить)Борис Трейгерман Юрий Скребец

Опубліковано Яною Зінкевич 25 січня 2016 р.

Нагадаємо, операція волонтерки-госпітальєрки Яни Зінкевич в Ізраїлі закінчилася успішно. Раніше п, що 

Неподалік від Дніпропетровська відома волонтерка та медик Яна Зінкевич потрапила в автомобільну аварію. 5 грудня 2015 року автомобіль служби ДУК «Госпітальєри» (корпус «Правого сектору») на слизькому асфальті злетів із траси та декілька разів перекинувся. І Яна Зінкевич, і водій машини перебували в тяжкому стані. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+