Слухати

Народ зібрав 10 млн грн на порятунок рук та ніг бійців з АТО, — волонтери

25 січня 2016 - 19:52
Всеукраїнський волонтерський центр нагадує, що зараз в Україні працюює дорога і унікальна біотехнологія, яка дозволяє відростити розтрощені пораненнями кістки
Народ зібрав 10 млн грн на порятунок рук та ніг бійців з АТО, — волонтери / Новини на Громадському радіо

10.000 .000 гривень зібрав Народ України на порятунок рук та ніг поранених солдатів, повідомляє Всеукраїнський волонтерський центр. 

«Там, де класична медицина безсила, унікальна біотехнологія дозволяє відростити розтрощені пораненнями кістки. Це реальна перемога української медицини! До нас потрапляють нові бійці, класичне лікування яких не дає результатів. Тому допомога постійно потрібна», — зазначають волонтери.

Вони публікують посилання на успішну історію бійця Ігоря Шульца, на операцію якого вдалося зібрати кошти та відростити розтрощені кістки.

 

Просто подивіться та поширте це відео! Той, кому лікарі хотіли ампутувати ногу — ходить і присідає! :)10.000 .000 гривен…

Опубліковано Народний проект — Всеукраїнський центр волонтерів 25 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+