Слухати

Представник Мінфіну США публічно назвав Путіна корумпованим

25 січня 2016 - 21:40 204
Адам Шубін, координуючий в Мінфіні США програму санкцій проти Росії, повідомив БіБіСі, що американському уряду давно відомо про участь Володимира Путіна в корупційних схемах

Президент Росії Володимир Путін корумпований — таку заяву в інтерв’ю британській телерадіокомпанії БіБіСі зробив високопоставлений співробітник міністерства фінансів США. Подібне звинувачення з боку представника уряду Сполучених Штатів на адресу глави російської держави вперше звучить публічно.

Адам Шубін, який координує в Мінфіні США програму санкцій проти Росії, повідомив БіБіСі, що американському уряду давно відомо про участь Володимира Путіна в корупційних схемах. Нині санкції США і Євросоюзу стосуються юридичних і фізичних осіб, у тому числі і з найближчого кола Путіна.

Минулого тижня в Лондоні була оприлюднена доповідь слідства у справі колишнього співробітника ФСБ і одного з найгостріших критиків Путіна Олександра Литвиненка, який загинув десять років тому в результаті отруєння радіоактивним полонієм. За висновками слідства, існує велика ймовірність, що президент Путін був замовником цього вбивства.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+