Слухати

«Росія має припинити підтримувати бойовиків», — новий президент ПАРЄ / Новини на Громадському радіо

«Росія має припинити підтримувати бойовиків», — новий президент ПАРЄ

25 січня 2016 - 14:26
Обраний 25 січня президент ПАРЄ Педро Аграмунт у своєму першому виступі наполягав, що Російська Федерація повинна допомогти Києву відновити контроль над своїми кордонами

Про це Аграмунт заявив у своєму першому виступі після того, як очолив асамблею, передає «Європейська правда».

«Ситуація в Україні продовжує викликати занепокоєння, продовжує залишатися вибухонебезпечною. Території, контрольовані сепаратистами, залишаються місцем, де відбуваються масові порушення прав людини», — зазначив він.

Президент ПАРЄ заявив, що Росія «досі підтримує сепаратистів», загострюючи ситуацію в Україні.

«Росія повинна зробити все можливе для того, щоб повернути ці території під контроль України», — підкреслив він.

«Необхідно звільнити (Надію) Савченко», —  додав політик.

Аграмунт окремо зазначив, що українські громадяни, на його переконання, правомірно скинули «корупційний режим Віктора Януковича», й це не може бути приводом для докору на адресу нової української влади.

Педро Аграмунт — член сенату Іспанії від Валенсії. Політик відомий заявами на підтримку України, також він є послідовним критиком анексії Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+