Слухати

Співробітника ООН в Україні не пустили через блок-пост так званої «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Співробітника ООН в Україні не пустили через блок-пост так званої «ЛНР»

25 січня 2016 - 11:21
Бойовики так званої «ЛНР» не пропустили заступника голови Управління ООН в Україні, який йшов з боку Луганська та мав зустрітись зі своєю колегою на КПВВ у Станиці Луганській

Це сталось під час огляду пішохідного КПВВ головою офісу з координації гуманітарних питань Штаб-квартири ООН в Україні Барбарою Манзі, заступником голови Луганської ВЦА Юрієм Клименком та головою Державного агентства з питань відновлення Донбасу Вадимом Чернишом, передає прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації.

«Під час огляду пішохідного пункту голова Управління ООН в Україні пішла до зруйнованого мосту через річку Сіверський Донець, щоб зустріти свого заступника, який мав іти з боку окупованого Луганська, але представники так званої «ЛНР» не пропустили члена міжнародної організації», — йдеться в повідомленні.

Під час огляду було зокрема вирішено, що на контрольно-пропускному пункті в населеному пункті Станиця Луганська у так званій «нульовій» зоні за мостом на українському боці Луганської обласної ВЦА спільно з Головним Управлінням ДСНС України в Луганській області буде встановлено додатковий пункт обігріву. 

img_6062.jpg

Намет обігріву в Станиці Луганській / Громадське радіо
Намет обігріву в Станиці Луганській
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+