Слухати

У Росії відкрили справу на активного помічника бойовикам Донбасу

25 січня 2016 - 13:09
Активного прихильника і помічника так званої "ЛНР" Юрія Старовєрова судять по адміністративній справі у Росії
У Росії відкрили справу на активного помічника бойовикам Донбасу / Новини на Громадському радіо

Про це написав блогер-бойовик Олександр Жучковський на своїй сторінці.

За його словами, один з активних тилових координаторів добровольчого руху «Інтербригади», яка займається ресурсною допомогою бойовикам Донбасу та організовують їх лікування, зараз знаходиться під судом. 

«С декабря 2015 г. на Староверова начался «наезд» со стороны московского Центра по противодействию экстремизму. У Юрия уже есть условный срок (по заказному, политически мотивированному делу), но сейчас органы пытаются заменить ему условный срок на реальный в 3 года», — пише Жучковський.

Блогер закликає правоохоронців «перестать преследовать русских патриотов». 

«К  концу 2015 года Юру привлекли к административной ответственности один за другим два раза. В первом случае он якобы ругался матом, во втором,якобы толкнул некоего гражданина в метро», — пише інший блогер Едуард Лімонов

Сам Старовєров на своїй сторінці в соцмережі запостив грамоту від самопроголошеної «ЛНР».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+