Слухати

В Україні працюють 3,5 тисячі пунктів обігріву — адреси

25 січня 2016 - 19:01
Пункти призначені для громадян, які постраждали внаслідок зимової негоди, та для забезпечення умов життєдіяльності особового складу аварійно-рятувальних формувань
В Україні працюють 3,5 тисячі пунктів обігріву — адреси / Новини на Громадському радіо

На території України функціонують понад 3 тис. 500 пунктів обігріву громадян, повідомляють рятувальники.

У зв’язку зі зниженням температурних показників у регіонах України цілодобово продовжують функціонувати 3565 пунктів обігріву, з яких 3331 – розгорнуто місцевими органами влади та 234 – підрозділами ДСНС України. Упродовж минулої доби допомогу у пунктах обігріву ДСНС отримали 1 тис. 459 осіб (загалом – 2 тис. 453 особи). 

За прогнозами Укргідрометцентру, 26 січня на території Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської, Дніпропетровської областей очікується до 14-21 °C морозу (у нічні години).

Наразі у цих областях функціонує 755 пунктів обігріву: у Харківській — 312, Луганській — 33 (з яких 8 — від ДСНС), Донецькій — 148 (з яких 4 — від ДСНС), Полтавській — 80 (з яких 13 — від ДСНС), Дніпропетровській — 182 (з яких 8 — від ДСНС).

Пункти призначені для громадян, які постраждали внаслідок зимової негоди, та для забезпечення умов життєдіяльності особового складу аварійно-рятувальних формувань, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій у несприятливих погодних умовах.

Детальну інформацію щодо адрес пунктів обігріву на території України можна знайти на сайті ДСНС України за посиланням.

 

На території України функціонують понад 3 тис. 500 пунктів обігріву громадянУ зв’язку із пониженням температурних пока…

Опубліковано ДСНС України 25 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+