Слухати

Вищий адмінсуд підтвердив законність заборони Комуністичної партії

25 січня 2016 - 17:05
У Міністерстві юстиції України повідомляють: вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою КПУ

Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою КПУ, яка в судовому порядку намагалася оскаржити Правовий висновок Комісії з питань дотримання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Цей висновок встановив невідповідність діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України вимогам українського законодавства, про це говориться на сайті Міністерства юстиції України.

Вищий адміністративний суд встановив, що «касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права».

Ця ухвала Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає.

Таким чином, адміністративні суди дійшли висновку, що доводи представників і адвокатів Комуністичної партії України не є обґрунтованими, тобто остаточно підтвердили правомірність вищезгаданого Правового висновку та відповідно заборону КПУ.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що суд погодився на повторну експертизу у справі комуніста-редактора газети і відпустив екс-нардепа комуніста Олександра Бондарчука під особисті зобов’язання.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+