Слухати

Бойовики «ЛНР» назвали чиновників Петербурга боягузами

26 січня 2016 - 10:14
Таку реакцію викликало закриття «музею Новоросії», який не проіснував і року
Бойовики «ЛНР» назвали чиновників Петербурга боягузами / Новини на Громадському радіо

Відкрили його у травні минулого року у підвалі житлового будинку на вулиці Декабристів. Це приміщення належить благодійній організації «Наше Отечество». Навесні 2015-го її голова Галина Пучнина підтримала ідею його створення і надала приміщення, пише «Дождь».

Умова була такою, що новостворений «музей Новоросії» сплачує тільки комунальні послуги, однак тепер господарка вимагає плату і за оренду — 20 000 рублів. Видання зазначає, що це відносно невелика плата, втім у музею і таких грошей немає.

Представники «ЛНР», які входять до бригади  «Привид», записали відеозаяву з цього приводу. У ньому вони наголошують, що серед експонатів є ті, що були привезені безпосередньо з території конфлікту на Донбасі, у закритті «музею» звинувачують чиновників і запрошують їх відвідати Донбас, щоб ті зрозуміли значення «музею».

«Панове чиновники від комерції, ви — боягузи», —  йдеться у зверненні.

Бойовики зазначають, що звертались до депутата Володимира Родини, однак той відповів, що займатись цим питанням не буде, бо «це йому не цікаво».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+