Слухати

Керівник «УкрГазВидобування» отримує до 1 млн грн зарплати — депутат

26 січня 2016 - 13:12
Голова Правління "ПАТ УкрГазВидобування" Олег Прохоренко отримує майже мільйон гривень заробітної плати у місяць
Керівник «УкрГазВидобування» отримує до 1 млн грн зарплати — депутат / Новини на Громадському радіо

Голова Правління «ПАТ УкрГазВидобування» Олег Прохоренко отримує майже мільйон гривень заробітної плати у місяць.

Про це на Погоджувальній раді повідомив голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко і оприлюднив відповідні документи, повідомляє прес-служба депутатської групи.

Критикуючи нинішню провальну політику уряду, парламентарій оголосив інформацію, що 30 грудня минулого року очільнику УГВ Олегу Прохоренку встановлено оклад у розмірі 398 тисяч гривень. Крім цього, згідно з колективним договором, йому нараховується щомісячна премія 75%, надбавка за інтенсивність праці 50%, надбавка за роботу з секретними документами 15%. «Разом виходить 955 320 гривень/місяць», — заявив Москаленко.

Крім того, на підставі галузевої угоди, і ґрунтуючись на розмірі власного окладу, Прохоренко встановив, що директори філій УГВ отримують 65% від його нового окладу.

Така ситуація стала можлива у зв’язку з тим, що 5 грудня 2015 року Постановою КМУ підприємства паливно-енергетичного комплексу були передані у підпорядкування Міністерства економіки, яке, через свою бездіяльність, фактично дозволило правлінню НАК «Нафтогаз України» одноосібно керувати всім паливно-енергетичним комплексом.

Для порівняння політик нагадав, що у президента України посадовий оклад в 2016 році — 11 тисяч гривень, у прем’єр-міністра – 8 тисяч гривень, у міністрів – 7,5 тисячі гривень.

651 737_1 389 075_1.jpg

Документ / 24 канал
Документ
24 канал

651 737_1 389 074_1.jpg

Документ / 24 канал
Документ
24 канал

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+