Слухати

ПАРЄ може визнати РФ відповідальною за ситуацію на Донбасі

26 січня 2016 - 14:24
На слуханнях юридичного комітету ПАРЄ 26 січня, присвячених ситуації на Донбасі, Росію можуть визнати країною-агресором, адже саме вона фактично контролює непідконтрольні Києву частини Донбасу
ПАРЄ може визнати РФ відповідальною за ситуацію на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Про це в інтерв’ю УНІАН заявив заступник голови російської опозиційної партії «ПАРНАС» Володимир Кара-Мурза (молодший).

На слуханнях в юридичному комітеті ПАРЄ він буде виступати як запрошений експерт.

«Я у своєму виступі говоритиму про те, що ступінь впливу, втручання Кремля в те, що відбувається вже майже два роки в частинах Донецької й Луганської областей України, такий великий, що за фактом саме російське керівництво несе відповідальність за те, що відбувається на Донбасі. Йдеться про військовий, політичний й економічний вплив», — наголосив він.

Він наголосив, що має намір повідомити, що вплив нинішньої російської влади на Донбасі такий великий, що за фактом саме Кремль керує цією територією. Зрозуміло, що так звана незалежність так званих республік — просто бутафорія і фарс, заявив російський опозиціонер.

За словами Кара-Мурза, в якості джерел він буде використовувати доповідь «Путін. Війна», який почав робити Борис Нємцов. У цьому документі представлені дані й про участь діючих військовослужбовців російських збройних сил, вказані конкретні російські частини та їх озброєння.

Ця зброя є на озброєнні лише російської армії, й вона використовувалась на Донбасі, підкреслює Кара-Мурза. Він додає, що там же зазначено й про політичний вплив, який має Кремль через Владислава Суркова, який вважається куратором цих так званих народних республік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+