Слухати

«Силовики» «ЛНР» і «ДНР» мають звернутись до СБУ, щоб повернутись в Україну

26 січня 2016 - 15:52
Правоохоронці та рятувальники, які на початку конфлікту на Донбасі, залишитись на непідконтрольних територіях, а зараз хочуть виїхати на територію України, мають пройти процедуру амністії в СБУ
«Силовики» «ЛНР» і «ДНР» мають звернутись до СБУ, щоб повернутись в Україну / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляють юристи «Донбас-SOS».

Зазначається, що на «гарячу» лінію організації звертаються представники силових структур та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій (МНС), які залишилися проживати і працювати на непідконтрольних Українському уряду територіях. Цих людей цікавить, як вони можуть потрапити до України, що уникнути проблем на блокпостах та КПВВ

«Всі співробітники силових структур і ГСЧС отримали наказ з’явитися на підконтрольні Українському уряду території ще на початку конфлікту. Отже, наказ вони не виконали, за що і були звільнені. Якщо вони все ж зважилися переїхати на підконтрольні території, то вони повинні звернутися до СБУ з метою пройти процедуру амністії», — зазначають юристи «Донбас-SOS».

Телефон Гарячої лінії СБУ 0800 501 482

 

Дорогие друзья!К нам на Горячую линию обращаются представители силовых структур и работники Государственной Службы по …

Опубликовано Донбасс SOS 26 января 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+