Слухати

Луганський суд присудив сплатити борг підприємству, яке перебуває у «ЛНР»

27 січня 2016 - 11:23
Відділ капітального будівництва Перевальської районної держадміністрації має сплатити ТОВ «Будівельник-2004» півтора мільйона гривень
Луганський суд присудив сплатити борг підприємству, яке перебуває у «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Про це свідчить рішення Господарського суду Луганської області від 14 січня, повідомляє  сайт «Наші гроші».

Зазначається, що за три роки до початку АТО на Луганщині, у липні 2011 року відділ капітального будівництва Перевальської райдержадміністрація Луганської області уклав договір з «Будівельником-2004» щодо реконструкції дошкільного навчального закладу «Родничок» на 5,53 мільйона гривень.

З жовтня 2013 по квітень 2014 року фірма виконала роботи на суму 1,30 млн грн., що підтверджується актами виконаних робіт. Відділ капбудівництва прийняв їх без зауважень, однак оплатив роботи частково. Заборгованість склала 837 тисяч гривень. «Будівельник-2004» звернувся до суду.

Суд переконали докази підрядника щодо порушення відповідачем договірних зобов’язань через несплату вартості виконаних робіт, тому вирішив стягнути з відділу капітального будівництва 837 тисяч гривень боргу, а також 618 тисяч інфляційних витрат та 3% річних у розмірі 47 тисяч гривень на користь «Будівельника-2004».

Крім того, фірма одночасно позивалася і до Луганської облдержадміністрації як розпорядника коштів, але в подальшому попросила припинити провадження по цій справі.

Сьогодні Перевальськ — місто, яке тимчасово неконтролюється владою України. З цим можна пов’язати відсутність представників райдержадміністрації на судовому засіданні.

«Будівельник-2004» зареєстроване в Алчевську, яке теж знаходиться на непідконтрольній території . Власник фірми та керівник — Юрій Данильчук. «Будівельник-2004» виграв всього два тендери. Крім реконструкції «Родничка», у 2011 році відділ капбудівництва Перевальської РДА уклав ще угоду з фірмою Данильчука щодо реконструкції Будинку побуту у Дитячу школу мистецтв на 2,21 млн грн.

reestr.png

Підприємство «Будівельником-2004» зареєстроване в Алчевську і не перебуває в процесі припинення / скрін з сайту Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців
Підприємство «Будівельником-2004» зареєстроване в Алчевську і не перебуває в процесі припинення
скрін з сайту Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+