Слухати

Надія Савченко у схемах відтворила події дня її захоплення в полон

27 січня 2016 - 14:51
У СІЗО Надії заборонено користуватися картами
Надія Савченко у схемах відтворила події дня її захоплення в полон / Новини на Громадському радіо

Надія Савченко, яку звинувачують у загибелі російських журналістів влітку минулого року, намалювала власноруч карти і схеми, які відображають події 17 червня 2014 року. Малюнки виклав один із адвокатів української льотчиці Микола Полозов на своєму Twitter:

Нагадаємо, сьогодні продовжилося судове засідання по справі Надії Савченко. Після обідньої перерви на суді мають свідчити військовослужбовець та експерти з України. Захист назвав їх свідчення «залізним алібі» для звинуваченої. Раніше адвокати у соцмережах повідомляли, що суд навмисно затягує перерву, щоб свідкам виділити менше часу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+