Слухати

Підприємці Луганська вийшли на мітинг, місце зборів оточили автоматники / Новини на Громадському радіо

Підприємці Луганська вийшли на мітинг, місце зборів оточили автоматники

27 січня 2016 - 13:49
Близько 300 підприємців прийшли до будівлі колишньої Луганської обласної державної адміністрації, де зараз знаходиться самопроголошений «уряд»

Як повідомляє інтернет-видання «РП» представників малого та середнього бізнесу обурив новий «податковий кодекс», який має стати спільним для «ЛНР» та «ДНР».

Людей не влаштовують митний збір з товарів, ввезених з Росії та отримання для цього «державного патенту на зовнішньоекономічну діяльність». Через ці неподобства страждають дрібні оптовики.

До мітингувальників вийшли представники  «ЛНР». Однак присутні поки не бажають розходитися.

Зазначається, що мітинг носить виключно мирний характер, підприємці вийшли на неї без прапорів і плакатів.

Про мітинг підприємців Луганська пише очевидець Геннадій Беницбкий. За його словами сьогодні 90% модулів на Центральному ринку міста закрита. Будівлю колишньої луганської адміністрації оточили автоматники, не стріляли, втім і не дозволяли фотографувати процес.

 «Говорити під дулом автомата можна, але неголосно і озираючись по сторонах», — резюмував він.

 

Был сегодня на центральном рынке. 90% ларьков закрыта. (Кстати,купил днепропетровский кетчуп «помiдора». «Чили». Захоте…

Опубликовано Геннадием Беницким 27 января 2016 г.

В той же час на сайті  «Луганськінформцентру» з’явилась інформація, що на території  «ЛНР» простоюють 170 підприємств. Вони або покинуті, або місцезнаходження їхнього власника не відомо.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+