Слухати

У Дніпропетровську жінки провели мітинг проти війни на Донбасі / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровську жінки провели мітинг проти війни на Донбасі

27 січня 2016 - 14:48
На Марш Миру вийшло близько 50 представниць делегацій з 7 регіонів України: Києва, Житомира, Луцька, Львова, Одеси, Сіверодонецька та Черкас

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо». Такі ж точно акції, ініційовані Всеукраїнською организацією жінок, вже проходили в Одесі та Черкасах. Мета їх миротворча. Розповідає місцева громадська активістка Любов Степаненко:

«Сегодня такой знаменательный момент — эта акция пришла сюда, в Днепропетровск, Днепропетровскую область.Эта акция преследует цель мира на всей нашей Украине, чтобы жены, матери не теряли своих мужей и детей. Эта акция преследует цель объединения всех участников этого процесса».

marsh5.jpg

Марш жінок у Дніпропетровську / «Громадське радіо»
Марш жінок у Дніпропетровську
«Громадське радіо»

Жінки поклали квіти на алеї Небесної сотні і попросили пробачення у дітей, що загинули.

Загалом хода миру пройшла від вулиці Фурманова до Монумента Слави, де завершилася коротким мітингом. Прийшла на акцію і Пелагея Хальзова, яка добре пам’ятає лихоліття іншої війни. В 1942 році, ще студенткою, вона добровільцем пішла на фронт:

«Каждый раз, когда прихожу к памятнику — все это перед глазами, страшная война. Люди! Покуда ваши сердца стучатся — помните, какою ценой завоевано счастье, пожалуйста, помните!».

Після завершення маршу жінки зібралися на дводенній конференції, де поговорять про миротворчу роль жінки, розглянуть шляхи подолання конфлікту через призму родини та налагодження миру шляхом конструктивного діалогу сторін.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+