Слухати

У Донецьку ліквідують центр, що обслуговує оборонні підприємства — Тимчук

27 січня 2016 - 09:52
Працівникам установи затримали зарплату на 4 місяці і повідомили, що не виділятимуть кошти на погашення заборгованості
У Донецьку ліквідують центр, що обслуговує оборонні підприємства — Тимчук / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив Дмитро Тимчук, публікуючи дані «Інформаційного спротиву». 

«Керівництво «ДНР» має намір ліквідувати «республіканський центр науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт ДНР». Даний «центр» обслуговує 16 підприємств оборонно-промислового комплексу, що перебувають в окупованих районах Донбасу. У «міністерстві доходів і зборів ДНР» попередили колектив «центру», що не братимуть виділяти кошти на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам даної установи. На даний момент заборгованість становить 4 місяці», — зазначає Тимчук.

За його даними, на території танкового полігону, що входить в «навчальний центр» бойовиків «Торез», проведені навчання танкових підрозділів 5-ї мотострілецької бригади так званого «міністерства оборони ДНР». Основним завданням навчань було проведення бойових стрільб танковими підрозділами та відпрацювання злагодженості, а також відпрацювання дій органів управління «військами ДНР» при наступі.

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».Отмечается активизация российско-террористических войск на До…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 26 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+