Слухати

Україна за рік стала на один бал менш корумпованою — рейтинг

27 січня 2016 - 11:32
За даними рейтингу, Україна опинилася на одному рівні з Іраном, Камеруном, Непалом, Нікарагуа та Парагваєм
Україна за рік стала на один бал менш корумпованою — рейтинг / Новини на Громадському радіо

Україна посіла 130-ту зі 168 позицій у світовому Індексі сприйняття корупції (CPI), який оприлюднила Transparency International (TI). Україна отримала 27 балів зі 100 можливих, заробивши за рік один бал, повідомляється у прес-релізі організації.

За даними рейтингу, Україна опинилася на одному рівні з Іраном, Камеруном, Непалом, Нікарагуа та Парагваєм. Водночас Росія посіла в рейтингу 119 місце, Білорусь — 107, Польща — 30, Грузія — 48. Німеччина посідає 10-ту позицію.

Очолюють рейтинг Данія (91 бал), Фінляндія (90 балів) та Швеція (89 балів). Найбільш корумпованими країнами світу визнано Північну Корею та Сомалі, які отримали по 8 балів.

У 2014 році Україна була на 142-му місці зі 175 позицій. 

Індекс сприйняття корупції  — щорічний рейтинг країн світу, що укладається організацією Transparency International з 1995 року. Країни у рейтингу впорядковані за показником рівня корупції, який базується на оцінках підприємців та аналітиків.

На мапі нижче можна дослідити показники інших країн. Для того, щоб дізнатися рейтинг та бали країни, достатньо натиснути на неї мишкою один раз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+