Слухати

В Україні працює технічна Місія ООН з розмінування / Новини на Громадському радіо

В Україні працює технічна Місія ООН з розмінування

27 січня 2016 - 18:14
В Україну на прохання влади й за рішенням Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна спрямована технічна місія з оцінки потреб у протимінної діяльності

Про це повідомляє Центр новин ООН.

Експерти Місії дадуть оцінку масштабам загроз, пов’язаних з мінами та вибуховими пристроями. Вони представлять технічні рекомендації щодо того, як убезпечити населення районів, постраждалих від конфлікту, й очистити заміновані дороги, поля і пасовища.

«Через конфлікт, який вибухнув навесні 2014 року, в деяких районах залишилося багато мін і боєприпасів, що не спрацювали. Протягом останніх місяців понад 80 відсотків випадків загибелі цивільних осіб були пов’язані з вибуховими пристроями. Ці випадки ще раз підкреслюють нагальну необхідність вирішення питання обізнаності населення щодо мінної небезпеки й іншої протимінної діяльності, що дозволить мінімізувати кількість жертв по обидва боки лінії зіткнення», — заявив Координатор системи ООН на Україні Ніл Уолкер.

Співробітники місії будуть працювати в країні до 5 лютого 2016 року. Їхня робота покликана сприяти активізації гуманітарної протимінної діяльності з метою забезпечення безпечних умов життя населення районів, постраждалих від конфлікту, а також безпечного постачання гуманітарної допомоги.

До складу спільної місії увійшли технічні експерти Програми розвитку ООН (ПРООН), Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Служби ООН з розмінування (ЮНМАС).

В ООН відзначили, що основна відповідальність за діяльність з розмінування лежить на сторонах конфлікту. Місія ООН покликана надати необхідне сприяння.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+