Слухати

Вийшов свіжий наклад українського коміксу, за яким знімають фільм

27 січня 2016 - 17:16
За сценарієм коміксу в Україні знімають фільм, це перша стрічка за мотивами українського коміксу. Його прем'єра запланована на 2016 рік
Вийшов свіжий наклад українського коміксу, за яким знімають фільм / Новини на Громадському радіо

Видавництво Asgardian Comics випустило свіжий наклад українського коміксу про хитрого й спритного козака Максима Осу, повідомляє видання playua.net.

«Максим Оса» — це історія про козака, який розслідує власну смерть і розплутує клубок змов з містичним забарвленням. Комікс відзначається цікавим та нестандартним сюжетом і глибоким образом головного героя.

a9ad96 623a13 320 073aff3a9a3d7d651_1.jpg

Максим Оса  / http://playua.net/
Максим Оса
http://playua.net/

За сценарієм коміксу в Україні знімають фільм. Його прем’єра запланована на 2016 рік. Це перший фільм за мотивами українського коміксу.

Автор коміксу Ігор Баранько — легендарна постать, відома не тільки серед українських шанувальників графічних романів, а й серед світових майстрів цієї справи. Він також є автором високохудожньої мальованої історії «Орда», а його твори виходили друком навіть у США, Франції і Бельгії.

Минулого року Ігор Баранько презентував ще один комікс «Звитяга» — історію про події на Савур-Могилі у 2014 році. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+