Слухати

Зустріч тристоронньої контактної групи в Мінську: нові домовленості

27 січня 2016 - 21:18
На черговому засіданні Тристоронньої контактної групи не змогли домовитись про обмін полоненими, але домовились про нове КПВВ на Луганщині
Зустріч тристоронньої контактної групи в Мінську: нові домовленості / Новини на Громадському радіо

Про це на своїх сторінках у мережі Facebook повідомляють член гуманітарної підгрупи Ірина Геращенко та прес-секретар представника України у контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Ірина Геращенко пише, що представники бойовиків укотре пообіцяли допустити місію Міжнародного комітету Червоного Хреста до питань ексгумації й ідентифікації загиблих.

«Найболючіше — заручники. ОРДО запропонували звільнення в форматі 6 на 3. При цьому на моє питання, чому в тюрмі мають залишатися три його друга-побратима, з якими вони вже рік у неволі, і як це пояснювати мамам і дружинам, чому в їхньому списку немає нашого героя-кіборга, відповіді немає. Ми стоїмо на позиції — звільнення 25 героїв (цивільні й військові), які мають проблеми зі здоров’ям і чиє місцезнаходження нам відомо, з запропонованого нами ще 6 січня списку і пропонуємо навколо цього шукати компроміс».

 

 

Мінськ. Через мою роботу як члена украінськоі делегаціі ПАРЄ на січневій сесії, сьогодні я брала участь в дискусії гума…

Опубліковано Iryna Gerashchenko 27 січня 2016 р.

 

У свою чергу, Дарка Оліфер повідомляє, що вперше на непідконтрольній Україні частині Донбасу визнали проблему наявності боргів перед українським бюджетом й необхідність їх погашення.

«Механізм розрахунків за воду перед Україною, яку споживають в окремих районах Луганської області, узгоджений з урахуванням гарантій з боку Росії цих платежів», — зазначила Дарка Оліфер та додала, що також узгоджені питання необхідності розмінування для відновлення газопроводу на підконтрольній України частині Луганської області в селах Кримське і Трьохізбенка.

«Крім того, учасники зустрічі домовилися, що до середини лютого буде відкритий автомобільний пункт пропуску в Луганській області (Лисичанськ–Гірське–Золоте–Первомайськ–Стаханов). Дата наступної зустрічі Тристоронньої контактної групи буде залежати від результатів зустрічі міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки, яка запланована на першу декаду лютого».

 

 

В Минске окончено заседание Трехсторонней контактной группы. Прекращение огня и отвод тяжелых вооружений остаётся ключ…

Опубліковано Darka Olifer 27 січня 2016 р.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+