Слухати

Активіст збирає підписи про надання Донецькому університету імені Стуса

28 січня 2016 - 11:24
У листі до ректора активіст просить перейменувати ДонНУ в Донецький національний університет імені Василя Стуса
Активіст збирає підписи про надання Донецькому університету імені Стуса / Новини на Громадському радіо

Про це написав на своїй сторінці в соцмережі донецький журналіст та активіст Олексій Мацука

«У зв’язку з чисельними маніпуляціями та провокаціями, які розгорнуто в Донецькому національному університеті після мого звернення щодо надання імені національному університету імені Василя Стуса, я написав новий офіційний лист ректору», — зазначив він.

У листі активіст просить перейменувати ДонНУ в Донецький національний університет імені Василя Стуса. 

12 509 609_1 031 084 026 959 204_9 077 591 281 783 607 338_n_0.jpg

Барельєф Стуса в ДонНУ до окупації / С. Орловська
Барельєф Стуса в ДонНУ до окупації
С. Орловська

Залишати свої підписи активіст пропонує за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1VPOuaKipErIQBLOtk6bdbglPa7H3cFAPr2IbkA1KdDA/edit

Нагадаємо, у зв’язку з АТО, Донецький національний університет евакуйований до Вінниці. 

Варто зазначити, що в університеті лишаються портивники перейменування. Наприклад, користувач Сергій Коновалов, студент ДонНУ, зазначає, що в університета і так багато інших проблем: з гуртожитками, скороченням кількості спеціальностей тощо. Натомість його колега Віталій Овчаренко, який також навчався в університеті, виступає за перейменування.

 

Тогда в 2008 были мармазовская шизофреническая манипуляция с желто -синими ленточками. Одел ленту ты за «национальный бе…

Опубліковано Vitalii Ovcharenko 28 січня 2016 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що біля стіни Донецького університету, де раніше був барельєф Стуса, з’явилися квіти. Детальніше про перейменування університету нещодавно в ефірі «Громадського радіо» говорив народний депутат і випускник цього ВНЗ Єгор Фірсов. 

Також в нашому ефірі була Марія Стус, сестра поета і дисидента Василя Стуса, вона розповіла про непросте життя у столиці після вимушеного переїзду з рідного Донбасу та згадала дитинство.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+