Слухати

Червоний хрест заявив про тисячу зниклих безвісти на Донбасі

28 січня 2016 - 12:33
За інформацією Міжнародного комітету Червоного хреста, кількість зниклих в результаті конфлікту на Донбасі перевищує тисячу осіб
Червоний хрест заявив про тисячу зниклих безвісти на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Про це заявив голова місії МКЧХ у Києві Алан Ешліман під час прес-конференції у четвер, повідомляє Укрінформ.

«Ніхто не має даних про кількість зниклих безвісти у зв’язку з конфліктом. Їх багато і можу сказати, що їх більше ніж одна тисяча осіб», — наголосив він.

За його словами, упродовж 2015 року МКЧХ опрацював понад 400 запитів від сімей, які потребують допомоги у пошуку рідних, зниклих через конфлікт, і 250 справ були вирішені.

Він також повідомив, що для полегшення судово-медичних експертиз МКЧХ надав медичним установам Донецька, Луганська і Києва матеріали для проведення судово-медичних досліджень, зокрема, інструментарій, формальдегід, холодильну камеру і 200 мішків для тіл.

Бюджет організації на цей рік для діяльності в Україні становить 60 млн доларів США, сказав Ешліман.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+