Слухати

Картки VISA на території Криму працюють, — журналісти

28 січня 2016 - 18:17
Співробітник банку повідомив керченському виданню про те, що говорити про стабільну роботу поки рано
Картки VISA на території Криму працюють, — журналісти / Новини на Громадському радіо

Успішно скористатися пластиковою карткою VISA можна в банкоматах Генерального банку на окупованому Росією Кримському півострові. Про це повідомляють журналісти сайту Керчь.ФМ, які власноруч перевірили роботу платіжної системи. 

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація з посиланням на прес-службу VISA про те, що система припиняє працювати на території анексованого Криму через міжнародні санкції. 

«Відповідно до вимог Управління з контролю за іноземними активами Казначейства США (OFAC) Visa призупинила будь-яка взаємодія з АТ Генбанка і така ситуація буде зберігатися до моменту, поки санкції OFAC не будуть скасовані», — йдеться в заяві прес-служби. 

На офіційному сайті VISA в Росії та в Україні будь-яка інформація про це відсутня, передає видання. 

Співробітник банку повідомив Керчь.ФМ. про те, що поки говорити про стабільну роботу рано.

«Пластикові карти, видані Генбанком системи VISA обслуговуються без збоїв, проте в Криму мало карт сторонніх банків, щоб переконатися в нормальній роботі платіжної системи», — прокоментував співробітник Генбанку.

Нагадаємо, раніше повідомлося, що з 20 січня на території Криму відновила свою роботу міжнародна платіжна система Visa через Національну систему платіжних карт (НСПК). Після чого представники МПС Visa стверджували, що зазначені обмеження не знімалися і санкції продовжують діяти. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+