Слухати

Порошенко вже підписав закон про регламент внесення змін до Конституції

28 січня 2016 - 15:59
Президент підписав документ через декілька годин після його прийняття Верховною Радою
Порошенко вже підписав закон про регламент внесення змін до Конституції / Новини на Громадському радіо

Президент підписав Закон України №948-VIII «Про внесення змін до статті 149 Регламенту Верховної Ради України», який був проголосований Парламентом сьогодні і надійшов Президенту на підпис.

До регламенту було додане наступне речення: 

«Якщо законопроект про внесення змін до Конституції України (який за висновком Конституційного Суду України відповідає вимогам статей 157, 158 Конституції України) був попередньо схвалений Верховною Радою і не був розглянутий на наступній черговій сесії після попереднього схвалення, то такий законопроект розглядається Верховною Радою на наступній за нею черговій сесії».

Це дозволяє розглядати на наступній сесії проект змін до Конституції, який за висновком Конституційного суду, відповідає вимогам Конституції, але не був розглянутий на наступній черговій сесії після попереднього схвалення.

Фракції «Самопомочі» і Радикальної партії виступали категорично проти цього. 

Як повідомлялося раніше, в парламенті немає 300 голосів на ухвалення змін до Конституції в частині децентралізації. Але з внесенням змін до регламенту є можливість використати шанс для збирання голосів. 

Як голосували депутати, видно за посиланням.

Коментар депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука, який категорично проти внесення змін до регламенту.

 

Сьогодні більшість народних депутатів вчинили черговий антинародний злочин проголосувавши за зміни до регламенту ВРУ які…

Опубліковано Ігором Мосійчуком 28 січня 2016 р.

Заява фракції «Самопомочі»:

 

Тільки що Парламент, як і багато «попередників», пішов на шахрайство в процедурі внесення змін до Конституції та проголо…

Опубліковано Об’єднання «Самопоміч» 28 січня 2016 р.

Коментар спікера парламенту Володимира Гройсмана, який вважає рішення «абсолютно відповідальною позицією українських політиків».

 

Сьогодні ми прийняли важливе рішення, яке стосується змін до регламенту щодо порядку внесення змін до Конституції. Це рі…

Опубліковано Volodymyr Groysman 28 січня 2016 р.

Фракція Батьківщини поширила картинку про те, що Тимошенко проти змін до Конституції. Цікаво, що усі члени цієї фракції, хто був присутній на сесії, проголосували «За» внесення змін до регламенту: За:10 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:9. Сама Юлія Тимошенко не була на засіданні, коли приймалося таке важливе рішення.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+