Слухати

Премію ім. Лесі Українки цьогоріч отримав письменник із Донецька

28 січня 2016 - 18:37
На конкурсі змагалися 19 авторів та 26 творів, які були видані у 17 видавництвах України
Премію ім. Лесі Українки цьогоріч отримав письменник із Донецька / Новини на Громадському радіо

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки переміг донецький письменник Павло Кущ з книгою «АБВ, або Операція «Ставкозавр». Про це сьогодні повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Твір був виданий у 2014 році журналом «Донбас» та Національною спілкою письменників України.

«Пригодницька повість «АБВ, або Операція «Ставкозавр» розповідає про пригоди сільських друзів-зірвиголів, вона наповнена теплом і добротою, допомагає зберігати оптимізм і віру у перемогу добра над злом. Розрахована книга на дітей молодшого і середнього шкільного віку», — передає Держкомтелерадіо. 

1_16 297.jpg

Павло Кущ / osvita.mediasapiens.ua
Павло Кущ
osvita.mediasapiens.ua

На конкурсі змагалися 19 авторів та 26 творів, які були видані у 17 видавництвах України. 

Павло Кущ – відомий письменник-сатирик, лауреат Літературної премії імені Остапа Вишні. Він також є автором шести прозових книг для дітей. Його попередні книги для дітей «Далі буде», «Ревин хутір», «КотоВасія» відзначалися обласними літературними преміями ім. Павла Байдебури та ім. Григорія Кривди. До 2015 року Павло Кущ мешкав у Донецьку, працював власним кореспондентом газети «Урядовий кур’єр», очолював Донецьку обласну організацію НСПУ. Після захоплення міста проросійськими бойовиками змушений був лишити домівку і переїхати на контрольовану Україною територію Донецької області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+