Слухати

Росія стала лідером у порушенні прав людини за 2015 рік

28 січня 2016 - 15:21
Україна отримала четверте місце у європейському рейтингу недотримання прав людини
Росія стала лідером у порушенні прав людини за 2015 рік / Новини на Громадському радіо

За підсумками 2015 року Росія стала державою з найбільшою кількістю порушень конвенції з прав людини згідно з рішеннями Європейського суду з прав людини, передає Новая газета

Як повідомили в ЄСПЛ, за минулий рік суд виявив порушення в 109 скаргах до Росії. На другому місці опинилася Туреччина з 79 скаргами, що містять хоча б одне порушення. На третьому — Румунія (79), на четвертому — Україна (50), йдеться у повідомленні. 

«Всього за минулий рік ЄСПЛ виніс 823 рішення, при цьому в 692 випадках (84% всіх скарг) виявив як мінімум одне порушення конвенції з прав людини. Згідно зі звітом, найбільше число порушень стосувалося права на свободу та особисту недоторканність (181), нелюдського або принижуючого гідність поводження (157) і права на справедливий судовий розгляд (130)», — передає видання. 

Нагадаємо, в грудні минулого року Госдума РФ схвалила закон, що дає федеральному Конституційному суду Росії право не визнавати рішення  міжнародних судів, якщо вони суперечать російській Конституції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+