Слухати

У Маріуполі демонтують 11 комуністичних пам’яток / Новини на Громадському радіо

У Маріуполі демонтують 11 комуністичних пам'яток

28 січня 2016 - 18:20
Сьогодні на сесії маріупольської міської ради депутати прийняли рішення про ліквідацію ряду пам'ятників і меморіальних дощок, що потраплять під дію закону про декомунізацію

Усього у списку 11 об’єктів топоніміки, передає місцеве видання Маріуполь TV.

Серед них пам’ятник борцям за радянську владу (проспект Металургів, 5 мікрорайон); монумент комсомольської слави (проспект Нахімова, 172); пам’ятник Орджонікідзе (вул. Лепорського, 1); пам’ятник Апатову (перетин вул. Апатова та бульвару Хмельницького). 

Також до списку потрапили наступні меморіальні дошки: «Будинок колишнього штабу Червоної азовської флотилії» (Приморський бульвар, 1); «Будинок, в якому навчався Федоров А.П., Герой Радянського союзу» (вул. Георгіївська, 69, будівля індустріального технікуму); «Будинок, в якому знаходився перший ревком» (вул. Енгельса, 69); «Будинок, в якому навчався Варганов В.А, революціонер» (вул. Митрополитська, 61), «Місце підпільної друкарні» (пр. Металургів, 27), дошка на колишньому готелі «Континенталь», біля якої «12 січня 1918 (30 грудня 1917 р.) стався останній бій з контрреволюційними бандами за встановлення радянської влади» (вул. Харлампієвська, 17), «Меморіальна дошка на честь перебування в м. Маріуполі Ульянова Дмитра Ілліча, молодшого брата В.І. Ульянова» (вул. Артема, 48).

Нагадаємо, також сьогодні на сесії міської ради було прийнято рішення про перейменування ряду вулиць Маріуполя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+