Слухати

Жителі села Приморське наполягають на перенесенні блокпосту

28 січня 2016 - 13:20
Таке рішення пов'язане з некоректною, на думку жителів, поведінкою військових, які несуть службу на цьому блокпосту
Жителі села Приморське наполягають на перенесенні блокпосту / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє сайт 0629 з посиланням на власні джерела серед місцевих жителів.

Вони повідомили, що 23 січня в селищі помер чоловік 80 років. Джерела повідомляють, що групу судмедекспертів і поліцейських з міста військовослужбовці не пропустили до селища. Родичі були змушені доставити тіло на блокпост, де проводився його огляд. «Почали порівнювати померлого з фото в паспорті і фоткати», — повідомляє очевидець.

Дочка покійного Тамара обурена подібними діями військовослужбовців і вважає їх некоректними. Вона організувала в селищі збір підписів, щоб перенести блокпост.

За даними сайту, начальник центру об’єднаного військово-цивільного співробітництва Степан Дідух зазначив, що вперше чує про цей інцидент і додав, що такі дії військовослужбовців можуть бути обґрунтовані вимогою безпеки.

Як повідомила «Громадському радіо» начальник відділу комунікацій Маріупольського відділу поліції Вікторія Гуц, люди дійсно звертались до поліції з такою заявою. Втім результатів його розгляду, вона поки що не може повідомити.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+