Слухати

Порошенка просять налагодити діалог з Путіним задля звільнення Савченко

29 січня 2016 - 19:33
Учасники акції підписали листа до Президента України Петра Порошенка з вимогою відновити діалог з російською стороною та звільнити українських політв’язнів, незаконно засуджених у Росії
Порошенка просять налагодити діалог з Путіним задля звільнення Савченко / Новини на Громадському радіо

У п’ятницю, 29 січня, у Києві під Адміністрацією Президента провели акцію на підтримку народного депутата України Надії Савченко «Ми і президент, діалог та дії для звільнення Надії». У ньому взяли участь представники ГО «Батьківщина Молода», громадські активісти, а також сестра української льотчиці Віра Савченко та мама Марія Савченко. 

«Дякую всім, хто відгукнувся та прийшов на акцію за для підтримки Надії Савченко. Люди спеціально приїхали з Дніпропетровська, Львова..! Це дуже додає сили. Дякую вам!», — написала Віра на своїй сторінці у Facebook. 

Учасники акції підписали листа до Президента України Петра Порошенка з вимогою відновити діалог з російською стороною та звільнити українських політв’язнів, незаконно засуджених у Росії.

«Я була у Нью Йорку. Там мені сказали, що наше керівництво мало що робить, щоб звільнити Надю. Я була у Берліні. Там мені сказали, що наша влада нічого не робить, щоб звільнити Надю», — передає Gazeta.ua слова матері Надії.

12 662 710_10 201 291 272 160 671_5 944 104 402 280 469 536_n.jpg

Акція підтримки Надії Савченко / Олексій Захарченко
Акція підтримки Надії Савченко
Олексій Захарченко

12 644 717_147 483 045 631 196_3 971 365 118 598 796 611_n.jpg

Звернення до Президента / Віра Савченко
Звернення до Президента
Віра Савченко

Раніше повідомлялося, що делегати Парламентській асамблеї Ради Європи підписали декларацію, що надає Генеральному секретарю Ради Європи Турбйорну Ягланду мандат на роботу для забезпечення діалогу між президентами України та Росії без посередників щодо обміну військовополоненими та, зокрема, Надії Савченко.

Під адміністрацією президента

Опубліковано Іриною Юзик 29 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+