Слухати

У прифронтовому селищі Нижнє показали, як повертаються до мирного життя / Новини на Громадському радіо

У прифронтовому селищі Нижнє показали, як повертаються до мирного життя

29 січня 2016 - 09:39
Селище Нижнє, що знаходиться неподалік від крайнього 29-го блокпосту, сьогодні відновлює мирне життя

Про це informator.lg.ua розповів голова селищної ради Валерій Шопін.

Під час бойових дій тут постраждали більше сотні житлових будинків, з них серйозно — дев’ять помешкань, а також будівлі соціальної сфери. Міжнародні організації допомогли відновити у цих будинках теплопостачання. Господарям же двох будинків, які були практично знищенні повністю, поки залишається сподіватися на купівлю нового житла.

У Нижньому проживають більше 3 тисяч чоловік, 400 з яких — переселенці з тимчасово непідконтрольної частини Донбасу. Працюють 2 школи, дитячий садок, відкрита частина магазинів, поштове відділення.

Зараз з селища ходять два маршрути — до Попасної і Золотого. Таким чином, за відсутності відновлення боїв можна сподіватися на поліпшення життя в селищі.

За словами Валерія Шопіна, основною проблемою жителів Нижнього на сьогодні є дорога, яка за півтора року війни розбита військовою технікою. Вона потребує повного ремонту, а на необхідне чимале державне фінансування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+