Слухати

Переселенці стали героями міжнародної виставки у Харкові / Новини на Громадському радіо

Переселенці стали героями міжнародної виставки у Харкові

30 січня 2016 - 14:54
Експозицію Міжнародного фотоконкурсу газети «День» представили у Харкові. Серед фото-героїв є і переселенці

З 170 знімків увагу привертає фотографія «Сашко», пише perecelenec.com.ua. Світловолосий хлопчик стоїть перед старими дверима. Вкриті черговим шаром зеленої фарби двері і напівголі стіни будинку свідчать: тут давно ніхто не жив. Будинок у Дніпропетровській області купила родина Олександра, яка переїхала з Донецької області. На знімках батько самостійно намагається облаштувати нове житло.

sashko.jpg

«Сашко» / perecelenec.com.ua
«Сашко»
perecelenec.com.ua

Тема дітей і зони АТО переважає на виставці «Дня». У «ЄрмиловЦентрі» представлена тільки частина фотографій.

soyuznyk.jpg

«Союзник». Автор фото: Олександр Клименко, Київ / perecelenec.com.ua
«Союзник». Автор фото: Олександр Клименко, Київ
perecelenec.com.ua

Знімки на конкурс надіслали близько 200 авторів.

«Більш 3 000 000 знімків від професіоналів і аматорів нам прислали в минулому році, — говорить директор агентства маркетингу газети Ярослава Ятченко. — Мета цієї виставки — показати, чим живе Україна останні роки. У порівнянні з попередніми виставками, «День-2015» більше показує реалії зони військових дій».

vystavka_harkiv.jpg

Герої багатьох фоторобіт — переселенці / perecelenec.com.ua
Герої багатьох фоторобіт — переселенці
perecelenec.com.ua

Фотокореспондент газети «День» Артем Пилипчук (його фотографії також представлені на виставці) розповідає про важливі деталі своєї роботи: одне з головних завдань — не нашкодити героям.

«Наприклад, тут звичайні люди, волонтери, чистять картоплю, допомагаючи готувати обід для воїнів. Я повинен не тільки якісно зберегти цей момент, але і зробити це акуратно, адже багато з них приховують правду про своє волонтерство навіть від близьких».

001.jpg

Відвідувачка виставки / perecelenec.com.ua
Відвідувачка виставки
perecelenec.com.ua

chapala_anna_dsc_2.jpg

«Папа йде на війну». Автор фото: Анна Чапала, Полтава / perecelenec.com.ua
«Папа йде на війну». Автор фото: Анна Чапала, Полтава
perecelenec.com.ua

«Прощання з рідними, тварини в наметах добровольців, «ніжні» обійми політиків у Верховній Раді — навколишнє повсякденність склалася в єдину мозаїку», — каже відвідувачка виставки, викладач кафедри журналістики університету імені Каразіна Любов Хавкіна.

Побачити фотографії харків’яни зможуть до 12 лютого в «ЄрмиловЦентрі» (пл. Свободи, 4, головний корпус ХНУ імені Каразіна) з 12.00 до 20.00. Вхід вільний.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+