Слухати

Український паспорт посів 38-ме місце у рейтингу паспортів

30 січня 2016 - 12:20
Український паспорт опинився на одній позиції з паспортами Домінікани й Колумбії. Громадяни цих країн можуть відвідувати без візи 96 держав, у деяких випадках — отримувати візи вже з прибуттям
Український паспорт посів 38-ме місце у рейтингу паспортів / Новини на Громадському радіо

Український паспорт отримав 38-ме місце із 80 у рейтингу паспортів країн-членів ООН, піднявшись на одну сходинку у порівнянні з 2015 роком. Шкала популярності паспорту полягала у числі країн, куди власники документу можуть в’їжджати без візи. 

Рейтинг паспортів склав сайт Passport Index

На першому місці в рейтингу виявилися США та Велика Британія — їх громадяни можуть їздити без візи у 147 країн. Друге місце розділили Південна Корея, Німеччина та Франція. 

Український паспорт опинився на одній позиції з паспортами Домінікани й Колумбії. Громадяни цих країн можуть відвідувати без візи 96 держав, у деяких випадках — отримувати візи вже з прибуттям.

У цілому топ-10 паспортів виглядає наступним чином:

1.Великобританія та США

2. Південна Корея, Німеччина, Франція

3. Італія, Швеція

4. Сінгапур, Фінляндія, Японія, Данія, Люксембург і Голландія

5. Швейцарія і Канада

6. Угорщина, Ірландія, Бельгія, Португалія, Іспанія і Норвегія

7. Греція, Австрія і Малайзія

8. Нова Зеландія

9. Кіпр, Чехія і Австралія

10. Словаччина і Польща

reytyng_pasportiv.jpg

Рейтинг паспортів / passportindex
Рейтинг паспортів
passportindex

Паспорт Росії знаходиться на 35-й сходинці, а громадяни цієї держави можуть у спрощеному порядку відвідувати 98 інших країн. 

На останній сходинці рейтингу розташувалися паспорта М’янми, Соломонових Островів, Палестини, Сан-Томе і Прінсіпі і Південного Судану — громадяни цих країн можуть відвідати без візи 28 країн. 

Все рейтинг включає паспорта 193 країн-членів ООН і 6 територій таких як, наприклад, Макао і Косово.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+