Слухати

26 людей загинуло від грипу на території «ДНР» з кінця 2015 року

31 січня 2016 - 14:02
Загалом на грип захворіло 35 тисяч людей. Про це повідомляє Ігор Ільницький, котрий називає себе прес-секретарем «міністерства охорони здоров'я ДНР». Він вважає це сезонним спалахом

З кінця 2015 року на території самопроголошеної «ДНР» зареєстровано 35 031 випадок захворювання на грип. У тому числі дітей 17 545. Про це в інтерв’ю іноземному журналісту Патріку Ленкастеру повідомив так званий прес-секретар «міністерства охорони здоров’я» «республіки» Ігор Ільницький.

«На 25 число ситуація щодо грипу наступна. З кінця 2015 року зареєстровано 35 031 випадок захворювання на грип, (з них 17 545 дітей). Є смертельні випадки, летальні випадки, їх зареєстровано 26, від викликаних грипом ускладнень», — розповів «чиновник».

За його словами, нічого надзвичайного в «республіці» не відбувається.

«Ситуація з грипу контрольована, епідемологічний поріг не підвищений. Можете не вірити всім заявам українських ЗМІ, що у нас перенасичені інфекційні відділення, нічого подібного не відбувається. Спалах сезонний», — заявив він.

Він закликав на камеру одразу звертатися до лікарів, у випадку грипу чи застуди. 

Раніше Головне управління розвідки України заявляло, що за його даними у Горлівці на території непідконтрольній київській владі, від грипу загинуло 50 людей

Водночас деякі лікарі вважають, що Україна переживає звичайну епідемію грипу

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+