Слухати

Залишки «Торнадо» знову на Луганщині, де вони поводяться так само, — Матіос

31 січня 2016 - 21:29
Заступник генерального прокурора України й головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі «Громадського радіо» заявив, що за дії підлеглих має відповідати МВС України
Залишки «Торнадо» знову на Луганщині, де вони поводяться так само, — Матіос / Новини на Громадському радіо

Анатолій Матіос в ефірі програми «Київ-Донбас» прокоментував справу роти «Торнадо», яка зараз слухається у суді:

«Це справа відносно бандитської організації у погонах міліції, яка була сформована відповідними наказами вищих посадових осіб органів внутрішніх справ, і тероризувала населення Луганської області. Ні цивільна прокуратура, ні органи міліції не могли зупинити своїх же бандитів! Прийшлося, бачачи кроваві сльози населення, взяти ситуацію в свої руки й затримати цих нелюдів».

За словами Матіоса, зараз по цій справі ще 15 людей знаходяться у розшуку. А от частина колишніх бійців знов відправили у Луганську область.

«Залишки баталйьону «Торнадо» знову рішенням Міністерства внутрішніх справ переведені на територію Луганської області, і почали знову робити те саме, що робили. Це я повинен відповідати? Є в нас міністерство внутрішніх справ!»,  — заявив Матіос.

Також Анатолій Матіос сказав, що військова прокуратура не проводила перевірки факту самого допущення підозрюваних до роботи.

«Всі накази про призначення, про дотримання процедури зарахування в органи міліції — це повна компетенція структур і відповідних підрозділів Міністерства внутрішніх справ і його обласних територіальних управлінь. Ні прокуратура, ні президент, ніхто до цього не має відношення».

Нагадаємо, в березні 2015 року військова прокуратура почала кримінальне провадження за фактом створення бійцями «Торнадо» злочинної організації, вчиненні ними низки тяжких злочинів. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявляв, що бійці роти викрадали місцевих жителів, катували їх, ґвалтували. 18 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розформував «Торнадо».

Повна версія інтерв’ю з Анатолієм Матіосом доступна на сайті «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+