Слухати

Боєць ЗСУ написав, що після 3 операцій їде до лікарні на підлозі в електричці / Новини на Громадському радіо

Боєць ЗСУ написав, що після 3 операцій їде до лікарні на підлозі в електричці

01 лютого 2016 - 13:02
За його словами, трьох поранених бійців везуть на підлозі в вагоні поїзда "Хюндай"

Фото виставив один з бійців. З його посту виходить, що він серед поранених. 

«Эвакуация по-украински. Один тяжелый 300, один средний и один легкий, но храпит как тяжелый(300-й аватар, блин) Все условия для бойцов… После взрыва монки в метре от тебя, после потери побратима, после контузии и обильной кровопотери, после того как отдал аптечку Igor Rong , он спасал Морячка он сделал всё что мог, и наложив себе турникет пошел за помощью, через 100 метров упал и увидел что жгут не дотянут, чисто на воле смог переложить его но уже не смог поднятся (прополз пару метров), после того как меня вынесли полу живого (дитонация была почти в тылу сепарской позиции «жорик», немного левее и Мы бы были за ними), после минимум трех операций, чудом оставшись в живых. Еду на полу в дорогой электричке», — написав боєць.

За його словами, бійців везуть у Дніпропетровську лікарню ім. Мечникова. 

Эвакуация по-украински. Один тяжелый 300, один средний и один легкий, но храпит как тяжелый(300-й аватар, блин) Все усло…

Опубліковано Андреєм Котовским 31 січня 2016 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що біля шахти «Бутовка» боєць загинув на розтяжці.

Про свою втрату, про загибель «Морячка» писала на своїй сторінці журналістка та боєць Лєра Бурлакова. Зараз вона збирає гроші на похорони.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+