Слухати

Канадська підтримка України непохитна, — глава МЗС Канади Стефан Діон

01 лютого 2016 - 16:20
Міжнародні санкції проти Росії повинні діяти доти, поки окупант не поверне Крим до складу України
Канадська підтримка України непохитна, — глава МЗС Канади Стефан Діон / Новини на Громадському радіо

stefan_dion_0.jpg

Стефан Діон / «Громадське радіо»
Стефан Діон
«Громадське радіо»

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі з главою Міністерства закордонних справ Канади Стефаном Діоном. Український прем’єр впевнений: Росія почала «велику гру» задля зняття санкцій і намагається переконати світову спільноту в цій необхідності.

«Питання незаконної анексії Криму і відповідних санкцій проти РФ ні в якому випадку також не повинно виключатися з глобального порядку денного. І ми тут щиро сподіваємося на наших канадських друзів», — сказал Яценюк.

Стефан Діон запевнив, що Канада підтримує Україну. Це перший робочий візит канадського міністра в Україну після призначення на посаду.

«Канадська підтримка України непохитна. Ми не визнаємо російської інтервенції. І ми не визнаємо те, що сталося з Кримом», — сказав глава  Міністерства закордонних справ Канади Стефан Діон.

Айсель Сафіна з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+