Слухати

Савченко викрадав колишній співробітник АП РФ Карпов — адвокат

01 лютого 2016 - 16:35
Адвокат Микола Полозов написав у твіттері під час засідання, що одним з викрадачів Савченко є Павло Карпов, "відомий в ЛНР тим, що називав себе куратором від президента"
Савченко викрадав колишній співробітник АП РФ Карпов — адвокат / Новини на Громадському радіо

Як описує МедіаЗона, адвокат Новіков показував Савченко фотографію.

— Цю людину звуть Павло Карпов, він відомий в ЛНР тим, що називав себе куратором від президента. — говорить Новіков. Саме ця людина перебувала за кермом «Ниви», за словами Савченко.

Новіков каже, що клопотатиме про виклик Карпова до суду. За його словами, Карпов — головна фігура у викраденні Надії.

У минулому Карпов обіймав посаду помічника впливового співробітника Адміністрації Президента Іванова, курирував праві рухи і, за інформацією «Нової газети», брав участь у роботі з неонацистами угруповання БОРН. Видання зазначало, що в 2014 році Карпов був помічений в Луганську, де активно співпрацював з Болотовим.

— Я його знаю, знаю цього Карпова, сам не раз намагався його вже викликати в іншій справі, — погоджується з клопотанням про залучення фото Фейгін, разом з Полозова представляв інтереси довічно засудженого за організацію злочинів неонацистів БОРН Іллі Горячева. Захисники впевнені, що гаряче не був причетний до діяльності угруповання. Фотографію Карпова долучили до справи.

Новіков говорить про те, що під час попереднього слідства адвокати вимагали викликати тодішнього главу ЛНР Валерія Болотова, який в одному з інтерв’ю говорив про Савченко і чиї словами розходяться зі словами Плотницького на рахунок того, як Савченко потрапила до Росії. Крім того, захисту стало відомо про ці висловлювання з матеріалів, отриманих від адвоката Плахотнюка, який представляє інтереси Савченко в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+