Слухати

Український потяг по «Шовковому шляху» дістався до кордону Китаю — уряд

01 лютого 2016 - 14:19
За словами міністра інфраструктури України, повідомлення російської преси про те, що потяг десь загубився, не відповідають дійсності 
Український потяг по «Шовковому шляху» дістався до кордону Китаю — уряд / Новини на Громадському радіо

В ніч на 31 січня тестовий рейс поїзд новим Шовковим шляхом приїхав у кінцеву точку маршруту — станцію Достик на кордоні Казахстану і Китаю.

Про це написав на своїй сторінці міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. 

За його словами, на шляху було декілька затримок: перша — через шторм у Чорному морі, друга — на території Казахстану через неузгодженість дій при оплаті казахській стороні.

«Нічого страшного не сталося, бо суть тестового рейсу саме в тому, щоб виявити і відпрацювати можливі «вузькі місця». Чим більше можливих проблем ми навчимося вирішувати зараз, тим кращою буде логістика під час регулярних рейсів. За пересуванням поїзду можна було спостерігати на інтерактивній карті на сайті міністерства», — зазначив він.

За словами міністра, повідомлення російської преси про те, що потяг десь загубився, не відповідають дійсності.  

«Альтернативний Шовковий шлях працює і буде працювати ще краще», — додав міністр.

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що поїзд, відправлений з України в Китай по «Шовковому шляху», загубився в Казахстані.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+