Слухати

Аксьонов заборонив чиновникам рекламувати кримські курорти / Новини на Громадському радіо

Аксьонов заборонив чиновникам рекламувати кримські курорти

02 лютого 2016 - 15:44
На його думку, робити це не доцільно, доки не затверджені графіки подачі електроенергії об'єктам санаторно-курортного комплексу

Передчасна рекламна кампанія з обіцянками висококласного відпочинку може привести до того, що, приїхавши у Крим, туристи розчаруються умовами на півострові через наслідки блекаута, пояснив своє рішення самопроголошений голова Криму Сергій Аксьонов, пише lenta.ru.

«Не давати інформацію ЗМІ до моменту, поки не будуть повністю вивірені графіки подачі електроенергії, поки ця інформація не буде достовірною на 100 відсотків. До цього моменту ніяких публікацій про привабливість турпродукту не давати, а то до нас приїдуть вісім мільйонів людей, і ми потім будемо їх в Радміні розміщувати, матраци ставити і ставки для купання», — сказав він.

У свою чергу «міністр курортів і туризму республіки» Сергій Стрельбицький заявив, що півострів не може дозволити собі знижки для туроператорів при ранньому бронюванні в готелях регіону.

«Негативні відгуки туроператорів, як ми з’ясували, пов’язані не з ціною, а зі знижками. У великих готелях в Сочі такі знижки для туроператорів доходять до 40 відсотків, що в Криму ми не можемо собі дозволити», — наводить слова Стрельбицького «Інтерфакс».

Він підтвердив, що власники готелів у Криму, які користувалися попитом у 2015 році, підвищили ціни на відпочинок цього року, але відомство продовжує переконувати їх знизити ціни.

Кримські готелі відмовилися надавати туристам знижки по акціях раннього бронювання, а деякі з готелів підняли ціни на 20-25 відсотків. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+